Kamienica na sprzedaż – jak sprzedać kamienicę?

Porady dla właścicieli kamienic: Jak przyspieszyć proces sprzedaży?

Sprzedajesz kamienicę? Zadzwoń pod 574 164 643

Skontaktuj się z nami
Czas czytania: 7 minut Data stworzenia: Czerwiec 2024
Podziel się artykułem na social media:
Sprzedaż kamienicy może wydawać się skomplikowana i czasochłonna. Złymi wiadomościami są problemy związane ze stanem technicznym budynku, skomplikowaną sytuacją własnościową lub najemcami. Dobre wiadomości? Istnieją firmy jak Lagom Nieruchomości, które specjalizują się w skupie i rewitalizacji kamienic, widząc ich potencjał i wartość. Sprawdź nasze porady na sprzedaż kamienicy!

Kiedy rozważyć sprzedaż kamienicy?

Kamienica to nieruchomość, która może przynieść duże zyski, ale także wymaga dużego zaangażowania. Właściciele kamienic często zastanawiają się, kiedy sprzedać kamienicę. Czynniki, które mogą wpłynąć na decyzję o sprzedaży kamienicy to m.in. sytuacja rynkowa, stan techniczny budynku, sytuacja prawna, a także trudności związane z najemcami. Warto zastanowić się nad sprzedażą kamienicy, jeśli chcesz zainwestować w inne nieruchomości, potrzebujesz środków na inne cele, a także jeśli nie chcesz zajmować się zarządzaniem kamienicą.

  Co wpływa na wartość kamienicy?

  Wartość kamienicy zależy od wielu czynników. Najważniejsze z nich to lokalizacja, stan techniczny budynku, sytuacja prawna, charakterystyka mieszkańców, a także sytuacja rynkowa. Kamienice jak wszystkie budynki wymagają ciągłych nakładów i remontów, w przeciwnym wypadku mogą ulec dewastacji i stracić na wartości. Dlatego warto zastanowić się nad sprzedażą kamienicy, jeśli chcesz zainwestować w inne nieruchomości, potrzebujesz środków na inne cele, a także jeśli nie chcesz zajmować się zarządzaniem kamienicą.

   Wyzwania związane ze sprzedażą kamienicy

   Oczywiście, sprzedaż kamienicy nie jest prosta. Może to być związane ze złym stanem technicznym budynku, skomplikowaną sytuacją prawną, a także trudnościami związanych z wynajmującymi. Wiele osób jest zniechęconych do kupna kamienicy, a transakcja wydaje się przerażająca dla obu stron. Nasze doświadczenie pozwoli bezpiecznie przejść przez cały proces sprzedaży, na dowód czego przedstawimy Ci stosowne referencje.

    Jak przyspieszyć proces sprzedaży kamienicy?

    Czy jest sposób na szybką sprzedaż kamienicy? Owszem! Można skorzystać z usług firmy jak Lagom Nieruchomości, które oferują profesjonalny skup nieruchomości. Dzięki temu sprzedaż kamienicy staje się prosta, szybka i pozbawiona stresu. Zajmujemy się wszystkim od A do Z, oferując uczciwą cenę opartą na rzetelnej wycenie rynkowej.

     Przygotowanie kamienicy do sprzedaży

     Jesteś właścicielem kamienicy i zastanawiasz się, jak sprzedać kamienicę? Pierwszym krokiem jest przygotowanie kamienicy do sprzedaży. Czynniki takie jak stan techniczny budynku, kondycja dachu, konserwacja zabytków, charakterystyka mieszkańców i wiele innych muszą zostać odpowiednio przeanalizowane. Nasz przewodnik pomoże Ci zrozumieć, na co zwrócić uwagę podczas przygotowywania kamienicy do sprzedaży.

      Dlaczego warto skorzystać z usług Lagom Nieruchomości?

      Lagom Nieruchomości to sprawdzony partner, który pomaga właścicielom kamienic w ich sprzedaży. Naszym celem jest odkrycie i wydobycie potencjału ukrytego w kamienicach, a następnie ich rewitalizacja. Gwarantujemy uczciwą i rynkową wycenę, szybką transakcję i minimalne formalności. Pozwól, że pomożemy Ci zrealizować sprzedaż kamienicy. Zadzwoń lub napisz do nas już dziś!

       lagom nieruchomosci kontakt

       Adres:

       Szewska 9/5
       61-760 Poznań

       Email:

       biuro@lagom.pl

       Telefon:

       574 164 643

       Nasi partnerzy

       swiadectwo energetyczne
       akredytowa.pl